Šatny


Drátěný koš

Nabízíme pouze drátěné koše od předních výrobců, které jsou vyrobeny z masivních drátů a nehrozí tedy jejich deformace. Pokud si tedy tento koš do vaší vestavěné skříně pořídíte, bude Vám sloužit dlouhou řadu let. Drátěné koše se vyrábějí ve výškách 80 a 180mm a v rozměrech základny 400*500, 500*500 a 800*500 (pouze ve výšce koše 180mm). Výhodou drátěného koše do vestavěné skříně je jeho vzdušnost. Nicméně nevýhodou drátěných košů je jejich unifikovaný rozměr. Pokud tedy chceme použít koš do vestavěné skříně, musí se rozměry skříně uzpůsobit rozměrům koše. V tomto mají výhodu šuplíky, které vyrábíme přesně na míru, takže vestavěnou skříň nemusíme uzpůsobovat rozměrům šuplíku


Zásuvky

Bezesporu jedním z nejužitečnějších pomocníků do vestavěné skříně jsou šuplíky. Díky nim máte přístupné i věci, které by jinak byly "uvízlé" v zadní části vestavěné skříně (u zdi). Šuplíky si vyrábíme sami, jejich velikost tedy přesně přizpůsobíme rozměrům vestavěné skříně. Šuplíky lze buď vybavit klasickými pojezdy, tzv. polovýsuvy, které nemají dotahy a dotlumení. Název polovýsuvy proto, že šuplík se vysouvá pouze cca ze 2/3. Jedná se o nejlevnější řešení pojezdů šuplíků. Druhá varianta je vybavit zásuvku vestavěné skříně plnovýsuvným mechanismem s dotahem a dotlumením. Šuplík Vám pak nezůstane pootevřený, ale sám se dotáhne do úplně zavřené polohy. Zásuvka má dotlumení, proto je dovření sametově tiché


Výsuvné police

Výsuvná police je klasická police do vestavěné skříně, která má na svých bocích přidělané pojezdy (lze dát polovýsuvy i plnovýsuvy). Výsuvné police se nejčastěji používají na boty. Máte tak vždy přístupné i boty, které jsou až u zadní stěny vestavěné skříně.


Koš na prádlo

Koš na prádlo může být velmi užitečný pomocník do vaší vestavěné skříně. Lze ho použít na špinavé prádlo, či na čisté prádlo, které jste právě vyprali. Drátěný koš může být buď zavěšený na klasických pantových dvířkách, lze ho dát na výklopná dvířka, nebo ho dít na pojezdy a vznikne tak výsuvný koš na prádlo. Pokud máte koš zavěšený na dvířkách vestavěné skříně (ať pantových či výklopných), tak koš není napevno přišroubován ke dvířkám, ale je na nich pouze zavěšený na háčkách, takže koš lze kdykoliv ze dvířek sundat. Nemusíte tak např. se špinavým prádlem v ruce k pračce, ale vezmete si celý koš sebou


Drátěný držák bot

Vaši vestavěnou skříň si můžete také dovybavit drátěným držákem bot. Tento držák bot je umístěn na plnovýsuvu a montuje se na boční stěnu vestavěné skříně.


Šatní tyč

K každé vestavěné skříni neodmyslitelně patří šatní tyč. Je důležité počítat s tím, že optimální prostor pro šatní tyč, respektive pro ramínka s oblečením je 550mm. Tzn, že pokud máme vestavěnou skříň s posuvnými dveřmi, potřebujeme hloubku vestavěné skříně alespoň 650mm (100mm zabere posuvný systém dveří). Pokud máme vestavěnou skříň s pantovými dveřmi, potřebujeme hloubku skříně alespoň 570mm (20mm zaberou pantová dvířka).


Sklopná šatní tyč

Sklopná šatní tyč Vám umožní věšet oblečení až ke stropu vestavěné skříně, kam by jste na normální šatní tyč nedosáhli. Sklopná šatní tyč má madlo, které visí až ke spodním okrajům oblečení. Za madlo jednoduše zatáhnete a celou sklopnou tyč si stáhnete i s ramínky do výšky, kam pohodlně dosáhnete. Jelikož má sklopná tyč v sobě mechanismus s pružinou, není potřeba tyč s oblečením složitě vysouvat nahoru. Do sklopné tyče stačí strčit a ona sama vyjede zpět do horní polohy.

Držák hadice vysavače

Velmi praktická pomůcka k uchycení hadice vysavače. Držák se jednoduše připevní nad místo vysavače a hadice se do něj zavěsí. Hadice se Vám již nebude kroutit po podlaze vestavěné skříně všemožně překážet.


Kalhotovník

Pokud upřednostňujete věšení kalhot před skládáním,  kalhotovník pro Vás bude určitě vhodný pomocník do vestavěné skříně. Kalhotovník je umístěn na výsuvech, takže celý kalhotovník lze jednoduše vysunout, kalhoty pověsit či sundat a pak zpět zasunout do vestavěné skříně. Věšení kalhot na kalhotovník je možné jak kolmo ke zdi, tak podélně se zdí. Záleží jen na Vás jaký typ kalhotovníku si vyberete do své vestavěné skříně.